לחצו להתקשרות:
מאמרים קשורים
טיפול בפטרת ציפורניים בלייזר - יעילות טיפול בפטריה בציפורניים ברגליים וידיים כאלטרנטיבה לתרופה האוראלית שעלולה לפגוע בכבד, אישור ה FDA האמריקאי לשימוש בלייזר
טיפול בפטרת ציפורניים במי חמצן דורש זהירות רבה , מכיוון שחומר זה עלול לגרום לתופעות לוואי לא נעימות ומסוכנות אם משתמשים בו בצורה בלתי הולמת.
טיפול בפטריה בציפורניים עם סודה לשתיה עשויה להיות יעילה, ואף לסייע על הגנה של הציפורן מפני חזרת הפטרייה.
רפואה סינית עשויה לסייע למראה הציפורניים ולגרום לריפוי פטרת בציפורן ולצמיחת ציפורן בריאה., ניתן למרוח שמן עץ תה מדולל, מעורב בשמן זית על הציפורניים החולות, או להשרות את הציפורניים במים חמים עם חומץ לכ -15 דקות.
טיפולים טבעיים בפטריה בציפורני הרגליים וידיים - פתרון טבעי לפטרייה בציפורניים: נטורופטיה, צמחי מרפא, תרופות סבתא ועוד...
שיטות ביתיות נפוצות לטיפול בזיהום פטרייתי בציפורניים כוללות טיפול ביתי באמצעות שמנים, מי חמצן וסודה לשתייה
ללא טיפול, פטרת ציפורניים יכולה להמשיך להתפתח ללא הגבלת זמן, ולכן כדאי לנסות טיפול בפטריות בציפורניים בעזרת שמנים אתריים. יעילים במיוחד שמן עץ תה, שמן קוקוס ושמן אורגנו
ניתן לטפל בפטרת ציפורניים בחומץ שיכול להיות יעיל בדרגות חומרה קלות יותר. לטיפול זה נדרשת סבלנות, אולם הוא לא מלווה בתופעות לוואי כלל, הוא זול וזמין בכל בית.

טיפול בפטרת עם חומץ

זיהום פטרייתי, היא בעיה נפוצה מאד, כאשר חלק מתסמיניה כוללים דלקת, נפיחות, הצהבת הציפורן, עיבוי או התפוררות של הציפורן. בדרך כלל, זיהום זה לא גורם לכאבים, אלא אם כן הוא התפשט והחמיר. הפטרייה נוטה לשגשג בתנאים מסוימים, כגון רמות חריגות של  pH של העור, מערכת חיסונית מוחלשת, חשיפה מתמשכת לסביבה לחה, הזעה בנעליים, היגיינה לקויה ונוכחות סוכרת.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

טיפול בפטרייה באמצעות חומץ

סוגי פטרת ציפורניים קיימים
סוגי פטרת קיימים
סודה לטיפול בפטרייה בציפורניים
דרכי טיפול בפטרת
טיפול בפטרת ציפורניים עם לייזר
פטרת ציפורניים בלייזר
פטרייה בציפורני רגליים
פטרת בציפורני הרגליים
פטריה בציפורני הידיים
פטרת בציפורני הידיים
פטרת ציפורניים טיפול טבעי
טיפול טבעי בפטרת

אם פטרת הציפורניים אינה מטופלת כראוי, היא עלולה לגרום לפיצול והפסד הציפורן כולה. עם זאת, ניתן טיפול בפטרת ציפורניים בחומץ שיכול להיות יעיל בדרגות חומרה קלות יותר. לטיפול זה נדרשת סבלנות, אולם הוא לא מלווה בתופעות לוואי כלל, הוא זול וזמין בכל בית.

טיפול בפטרת ציפורניים בחומץ

חומץ לבן הוא אחד המרכיבים הטובים ביותר לטיפול בפטרת ציפורניים, מכיוון שהוא נלחם בזיהום ומסייע להחזיר את ה- pH  התקין של העור. לעצם הטיפול, מערבבים כוס של חומץ לבן עם שתי כוסות של מים חמים. משרים את הציפורן החולה בפתרון זה למשך 10 עד 15 דקות. לאחר מכן, יש לשטוף את הרגל (או היד) ולייבש את האזור הנגוע ביסודיות. על טיפול זה, יש לחזור פעמיים ביום עד שהפטרייה נעלמה. אם העור הופך להיות מגורה, יש להוסיף עוד מים ולחזור על התהליך בכל יום שני במקום מדי יום.

טיפול זה, שאינו פולשני מאד מטיבעו, עלול לספק את התוצאות המקוות רק לאחר מספר חודשים, עד לצמיחתה של ציפורן חדשה ובריאה.  יש להמשיך עם טיפול החומץ בכל יום עד שנראה כי היא מתחילה לצמוח שוב. אם הטיפול כולל כמות נדיבה של חומץ פעם עד פעמיים ביום, אפשר יהיה להתחיל לראות תוצאות כבר לאחר מספר שבועות. ההנחה העומד מאחורי טיפול בפטריה בציפורניים בחומץ היא שהחומץ מכיל כמה חומצות טבעיות, שנגדן הפטרייה לא יכולה להתמודד מכיוון שהיא אינה יודעת לחיות בסביבת חומצית.

טיפול באמצעות חומץ תפוחים

טיפול בפטרת ציפורניים בחומץ יכולה להיעשות גם באמצעות חומץ תפוחים (ACV), אשר עשוי מתערובת של תפוחים מותסס. חומץ תפוחים עשוי לשמש לטיפול במגוון של בעיות בריאות, כולל אקנה, אלרגיות, סוכרת, צרבת, וגם כאב גרון. הוא אפילו הוכח כיעיל בהפחתת שומן בגוף ולעתים קרובות משמש ככלי עזר לירידה במשקל. גם עבור פטרת ציפורניים, חומץ זה נמצא יעיל ובטוח לשימוש.

ניתן למרוח את חומץ התפוחים ישירות על הציפורן הנגועה. לפני הטיפול, יש לחתוך את הציפורן כמה שניתן, ואז למרוח את החומץ מתחת למיטת הציפורן. יש לבצע טיפול זה שלוש פעמים ביום עד שהזיהום עובר ובמקומו צומחת ציפורן בריאה. שיטת טיפול נוספת עם חומץ התפוחים יכולה להיעשות באמצעות ספוג הנטבל בתערובת מים חמימים וחומץ. יש להשרות את הרגליים לפחות ל- 30 דקות פעם ביום. את חומץ התפוחים אפשר גם לקחת כתוסף תזונה בכדי לסייע להילחם בזיהום מבפנים.