לחצו להתקשרות:
מאמרים קשורים
ניתן לטפל בפטרת ציפורניים בחומץ שיכול להיות יעיל בדרגות חומרה קלות יותר. לטיפול זה נדרשת סבלנות, אולם הוא לא מלווה בתופעות לוואי כלל, הוא זול וזמין בכל בית.
טיפול בפטרת ציפורניים בלייזר - יעילות טיפול בפטריה בציפורניים ברגליים וידיים כאלטרנטיבה לתרופה האוראלית שעלולה לפגוע בכבד, אישור ה FDA האמריקאי לשימוש בלייזר
טיפול בפטרת ציפורניים במי חמצן דורש זהירות רבה , מכיוון שחומר זה עלול לגרום לתופעות לוואי לא נעימות ומסוכנות אם משתמשים בו בצורה בלתי הולמת.
טיפול בפטריה בציפורניים עם סודה לשתיה עשויה להיות יעילה, ואף לסייע על הגנה של הציפורן מפני חזרת הפטרייה.
רפואה סינית עשויה לסייע למראה הציפורניים ולגרום לריפוי פטרת בציפורן ולצמיחת ציפורן בריאה., ניתן למרוח שמן עץ תה מדולל, מעורב בשמן זית על הציפורניים החולות, או להשרות את הציפורניים במים חמים עם חומץ לכ -15 דקות.
טיפולים טבעיים בפטריה בציפורני הרגליים וידיים - פתרון טבעי לפטרייה בציפורניים: נטורופטיה, צמחי מרפא, תרופות סבתא ועוד...
שיטות ביתיות נפוצות לטיפול בזיהום פטרייתי בציפורניים כוללות טיפול ביתי באמצעות שמנים, מי חמצן וסודה לשתייה

הסרת פטרייה בציפורניים עם שמנים

פטרת ציפורניים אשר שכיחה ונפוצה, גורמת לסבל אסתטי ופרקטי לאנשים רבים. היא נגרמת לרוב על ידי הלחות הלכודה במקום חשוך חם (בגלל נעליים וגרביים הדוקות למשל), המהווה סביבה נוחה לשגשוג והתפתחות הפטריות. במקרים מסוימים הזיהום עלול להיגרם על ידי עובש, או שמרים.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

העלמת פטרייה עם שמנים

סוגי פטרת ציפורניים קיימים
סוגי פטרת קיימים
סודה לטיפול בפטרייה בציפורניים
דרכי טיפול בפטרת
טיפול בפטרת ציפורניים עם לייזר
פטרת ציפורניים בלייזר
פטרייה בציפורני רגליים
פטרת בציפורני הרגליים
פטריה בציפורני הידיים
פטרת בציפורני הידיים
פטרת ציפורניים טיפול טבעי
טיפול טבעי בפטרת

בדרך כלל זיהום פטרת ציפורניים יתחיל ויתבטא כנקודה לבנה או צהובה על קצה הציפורן. הציפורן עלולה להיות מעובה, פריכה, מתפוררת ומרופטת. היא עלולה לשנות צורה ולשנות צבע. ללא טיפול, פטרת ציפורניים יכולה להמשיך להתפתח ללא הגבלת זמן, ולכן כדאי לנסות טיפול בפטריות בציפורניים בעזרת שמנים אתריים.

ישנם מספר טיפולים שונים אשר עשויים להיות יעילים ולהראות תוצאות טובות כבר לאחר מספר טיפולים.

טיפול בפטרת ציפורניים בשמן עץ תה

טיפול בפטרת ציפורניים בשמן עץ תה – שמן עץ התה הוא חומר חיטוי טבעי, בעל תכונות של קוטל פטריות ואנטי בקטריאלי ההופכים אותו לפופולרי בטיפול בפטרת ציפורניים. שמן תפוז גם הראה תוצאות מבטיחות כשמדובר בניסיון היפטרות מפטרייה, ולכן ניתן להוסיפו לתערובת גם כן. יש לזכור תמיד לדלל את שמן האתר לפני השימוש על הציפורניים

לטיפול עצמו, יש להכין כפית שמן עץ התה, חצי כפית שמן תפוז )לא חובה(, חצי כפית של זרעי ענבים או שמן זית וכדורי צמר גפן. את כל המרכיבים הללו, יש לערבב, ולמרוח על הציפורן באמצעות לחיצות עדינות. כמו כן, כדאי להשרות את הציפורניים בתערובת דומה, ולייבש לאחר מכן את הרגליים באופן טוב.

טיפול בפטרת ציפורניים עם שמן קוקוס

טיפול בפטרת ציפורניים עם שמן קוקוס – שרשרת חומצות שומן הן יעילות מאד בטיפול ומהוות כקוטלי פטריות טבעיות. הקרום פטרייתי הוא חיוני לשמירה על "החיים" של הפטרייה, וזו הסיבה שטיפולים רבים נגד פטריות מתמקדים בקרום הפטרייתי. חומצות שומן, כגון אלה נמצאות בשפע בשמן קוקוס, מכיוון שבאופן טבעי הן נכנסות לשכבת השומן של הקרום הפטרייתי ומפריעות לו, מה שמוביל בסופו של דבר להתפוררות התא ולהרס הסופי של הפטרייה.

הטיפול עצמו נעשה באמצעות מעט שמן קוקוס. לאחר לבישת כפפות, יש לשפשף את שמן הקוקוס על האזור ולתת לו להיספג ולהתייבש באופן טבעי.  כדאי לחזור על הטיפול 2-3 פעמים ביום.

טיפול בפטרייה בצפורניים עם שמן אורגנו – שמן אורגנו הוא בעל מאפייני חיטוי, אנטי-בקטריאלי, נגד פרזיטים, אנטי-ויראלי, אנטי-פטרייתי ומשכך כאבים. מאפיינים אלה הופכים את שמן האורגנו כיעיל לטיפול בפטרת הציפורן.  לטיפול עצמו יש לערבב שתי טיפות של שמן אורגנו עם כפית אחת של שמן זית. יש לעזוב את זה במשך כ-  30 דקות לפחות על הציפורן.לאחר מכן, יש לשטוף אותו ולייבש את הבהונות ביסודיות. יש לחזור על כך פעם או פעמיים ביום למשך שלושה שבועות בכדי לראות תוצאות חיוביות.