לחצו להתקשרות:
מאמרים קשורים
הדבקה בפטרת ציפורניים עלולה לגרום לבעיות, אם הציפורניים חשופות לעתים קרובות לתנאים חמים ולחים, כמו במקרה של מקלחות ציבוריות משותפות.
ניתן לטפל בפטרת ציפורניים בחומץ שיכול להיות יעיל בדרגות חומרה קלות יותר. לטיפול זה נדרשת סבלנות, אולם הוא לא מלווה בתופעות לוואי כלל, הוא זול וזמין בכל בית.
טיפול בפטריה בציפורניים עם סודה לשתיה עשויה להיות יעילה, ואף לסייע על הגנה של הציפורן מפני חזרת הפטרייה.
ללא טיפול, פטרת ציפורניים יכולה להמשיך להתפתח ללא הגבלת זמן, ולכן כדאי לנסות טיפול בפטריות בציפורניים בעזרת שמנים אתריים. יעילים במיוחד שמן עץ תה, שמן קוקוס ושמן אורגנו
טיפול בפטרת ציפורניים בלייזר - יעילות טיפול בפטריה בציפורניים ברגליים וידיים כאלטרנטיבה לתרופה האוראלית שעלולה לפגוע בכבד, אישור ה FDA האמריקאי לשימוש בלייזר
טיפול בפטרת ציפורניים במי חמצן דורש זהירות רבה , מכיוון שחומר זה עלול לגרום לתופעות לוואי לא נעימות ומסוכנות אם משתמשים בו בצורה בלתי הולמת.
טיפולים טבעיים בפטריה בציפורני הרגליים וידיים - פתרון טבעי לפטרייה בציפורניים: נטורופטיה, צמחי מרפא, תרופות סבתא ועוד...
רפואה סינית עשויה לסייע למראה הציפורניים ולגרום לריפוי פטרת בציפורן ולצמיחת ציפורן בריאה., ניתן למרוח שמן עץ תה מדולל, מעורב בשמן זית על הציפורניים החולות, או להשרות את הציפורניים במים חמים עם חומץ לכ -15 דקות.
שיטות ביתיות נפוצות לטיפול בזיהום פטרייתי בציפורניים כוללות טיפול ביתי באמצעות שמנים, מי חמצן וסודה לשתייה

טיפול בפטרת ציפורניים בלייזר

מספר גדל והולך של רופאים מציעים לטפל בתופעת פטרת ציפורניים בלייזר. הליך הלייזר גורם לאובדן הפטרייה הנפוצה שגורמת לציפורניים מכוערות, דהויות וחולות. ויש האומרים כי הלייזר מעכב את צמיחת פטרייה, וסולל את הדרך להגנה של הגוף עצמו בפני מזיק זה. עד היום, הנתונים שפורסמו על טיפולי הלייזר לפטרת ציפורניים הם מועטים, אך תוצאות ראשוניות מעידות כי טיפול זה מהווה אפשרות סבירה לאנשים שלא מעוניינים בתופעות הלוואי של הטיפול התרופתי הפומי.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

לייזר לטיפול בפטרייה בציפורניים

סוגי פטרת ציפורניים קיימים
סוגי פטרת קיימים
סודה לטיפול בפטרייה בציפורניים
דרכי טיפול בפטרת
טיפול בפטרת ציפורניים עם לייזר
פטרת ציפורניים בלייזר
פטרייה בציפורני רגליים
פטרת בציפורני הרגליים
פטריה בציפורני הידיים
פטרת בציפורני הידיים
פטרת ציפורניים טיפול טבעי
טיפול טבעי בפטרת

פטרת ציפורניים, או זיהום פטרייתי של הציפורניים הינו בעיה שכיחה, אשר משפיעה על אנשים רבים. הסיבות לכך עלולות להיות גנטיות, או סביבתיות בעקבות אנשים אשר נוהגים ללכת יחפים במקומות ציבוריים. בצורה הקלה שלה, פטרת ציפורניים היא רק בעיה קוסמטית, אולם לאורך זמן היא עלולה לגרום לציפורניים לגדול באופן חריג ולכאוב בעת הליכה.

טיפול בפטרת ציפורניים בלייזר

טיפול בפטרת ציפורניים בלייזר מציע אלטרנטיבה חדשה לתרופה האוראלית אשר הייתה זמינה עד היום ועלולה לפגוע בכבד. בדרך כלל, טיפול זה לא יהיה מכוסה מבחינת עלותו, על ידי הביטוח הרפואי או קופות החולים, אולם הוא מהווה בשורה וסיכוי לריפוי מוחלט. לפני הטיפול, יש לבדוק האם מכשיר הלייזר קיבל את אישור ה FDA האמריקאי (אישור מנהל המזון והתרופות), בכדי לוודא בטיחות מלאה.

לא קיימות ראיות מוצקות או קליניות ליעילות טיפול בפטריה בציפורניים ברגליים בלייזר, מלבד מחקר אחד אשר נעשה לפרק זמן קצר. מחקר זה מצא כי לאחר ארבעה טיפולי לייזר, 85% מהציפורניים הראו צמיחה חדשה ללא פטרייה. גם בקליניקות אחרות רבים מהמשתמשים בטכניקה זו מעידים כי היא עובדת על מספר רב של מטופלים. הטיפול, בדרך כלל ,אורך כ- 30 עד 45 דקות עד 10 אצבעות, בהתאם לחומרת הבעיה.

טיפול בפטרייה בציפורני הידיים בלייזר

טיפול בפטריה בציפורני הידיים בלייזר עשוי להיות יעיל אף הוא, למרות שהתפתחות פטרייה בציפורני בידיים נדירה יותר. אולם מאחר שרוב הזיהומים הללו הם יחסית שטחיים, נראה כי טיפול מקומי בלייזר צריך לעבוד היטב. בנוסף, זיהומים פטרייתיים אלה בציפורני הידיים עשויים להיות ללא תסמינים מלבד מצוקתו של המטופל ממראה הציפורן הלא יפה. חלק מכוח המשיכה של הטיפול בלייזר הוא העובדה שזהו הליך קל ומהיר.

טיפול בפטרת ציפורניים בלייזר בציפורני הידיים מחייב לפחות שלושה טיפולים, כאשר אף אחד מהם לא דורש פרק זמן של התאוששות. הטיפול אורך כ-15-20 דקות, ולאחר מכן המטופל יכול לחזור לפעילות היומיומית הרגילה, ללא כאבים או תופעות לוואי.