לחצו להתקשרות:

סודה לטיפול בפטרייה בציפורניים

אפשר לנסות להסיר את זיהומי הפטריות מציפורני הרגליים באמצעות מוצרים שבוודאי כבר נמצאים בארון המטבח.  טיפול בפטריה בציפורניים עם סודה לשתיה עשויה להיות יעילה, ואף לסייע על הגנה של הציפורן מפני חזרת הפטרייה. את הסודה לשתייה יש לערבב עם מים חמים ולמרוח אותה על הציפורן החולה. באמצעות טיפול של מספר דקות בכל יום, יהיה אפשר לראות תוצאות טובות.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

סודה לטיפול בפטרת בציפורניים

סוגי פטרת ציפורניים קיימים
סוגי פטרת קיימים
סודה לטיפול בפטרייה בציפורניים
דרכי טיפול בפטרת
טיפול בפטרת ציפורניים עם לייזר
פטרת ציפורניים בלייזר
פטרייה בציפורני רגליים
פטרת בציפורני הרגליים
פטריה בציפורני הידיים
פטרת בציפורני הידיים
פטרת ציפורניים טיפול טבעי
טיפול טבעי בפטרת

יש להקפיד לשטוף את תערובת הסודה לשתייה לגמרי, ולאחר מכן לייבש את הרגליים לגמרי לפני נעילת הנעליים או גריבת הגרביים. הציפורן הפגומה הישנה עשויה להשתחרר ובסופו של דבר לרדת, כך שציפורן חדשה ובריאה תגדל במקומה.

טיפול בפטרת ציפורניים בעזרת סודה לשתייה

סודה לשתייה היא מצרך זמין ברוב המטבחים, שיכולים לשמש גם כדי לרפא פטרת ציפורניים. סודה לשתייה עשויה גם לנטרל את ריח הרגל. תהליך הטיפול יכול לכלול הוספה של כוס סודה לשתייה לכוס ורבע מי חמצן 3% וחצי כוס מלח לארבע כוסות של מים חמים. יש לערבב את החומרים ביסודיות, ולאחר מכן להוסיף כוס ורבע חומץ לבן . משרים את הציפורן החולה בתמיסה זו למשך כ -10 דקות.  יש לחזור על התהליך פעמיים ביום במשך כמה שבועות.

באופן כללי, לטיפולים אלטרנטיביים בכלל, ולטיפול בסודה לשתייה בפרט, יש להתאזר בסבלנות, מכיוון שטיפול זה אורך זמן. בכל מקרה, טיפולים אלה יעילים ולפעמים אף טובים יותר בהשוואה לטיפולים תרופתיים או פולשניים אחרים, אשר נלווים למגוון תופעות לוואי. טיפול בפטרת ציפורניים בעזרת סודה לשתייה הינו בטוח לשימוש ואינו מלווה בתופעות שונות, אלא אם כן ידועה אלרגיה לאחד ממרכיבי התכשיר. במידה ולא נראות התוצאות הצפויות, כדאי לשנות את גישת הטיפול ולנסות חומרים טבעיים אחרים.

מניעת חזרת פטרת הציפורניים

ישנם מספר צעדים בכדי למנוע את חזרת הפטרת, כמו למשל לשמור על הציפורניים נקיות, יבשות וקצרות. לא כדאי לשתף ולהתחלק בגרביים אן נעליים, ולאחר נגיעה בציפורן נגועה יש לשטוף את הידיים היטב. יש לוודא כי הכלים המשמשים לצורך פדיקור ומניקור יהיו מעוקרים, ויש להשתמש בגוזז ציפורניים נקי. כדאי להחליף את הגרביים מדי יום, ולייבש את הרגליים באופן מלא לאחר מקלחת. כמו כן, אין ללכת יחפים במקומות ציבוריים (כמו מלתחות משותפות או בריכות וכו').

מייד כאשר מופיעים סימנים קליניים בציפורני הרגליים או הידיים, כדאי להשתמש במגוון שמנים אתרים או לנסות טיפול בפטריה בציפורניים עם סודה לשתיה, שהוא הטיפול הזמין ונגיש ביותר.