לחצו להתקשרות:
מאמרים קשורים
הדבקה בפטרת ציפורניים עלולה לגרום לבעיות, אם הציפורניים חשופות לעתים קרובות לתנאים חמים ולחים, כמו במקרה של מקלחות ציבוריות משותפות.
ניתן לטפל בפטרת ציפורניים בחומץ שיכול להיות יעיל בדרגות חומרה קלות יותר. לטיפול זה נדרשת סבלנות, אולם הוא לא מלווה בתופעות לוואי כלל, הוא זול וזמין בכל בית.
טיפול בפטריה בציפורניים עם סודה לשתיה עשויה להיות יעילה, ואף לסייע על הגנה של הציפורן מפני חזרת הפטרייה.
ללא טיפול, פטרת ציפורניים יכולה להמשיך להתפתח ללא הגבלת זמן, ולכן כדאי לנסות טיפול בפטריות בציפורניים בעזרת שמנים אתריים. יעילים במיוחד שמן עץ תה, שמן קוקוס ושמן אורגנו
טיפול בפטרת ציפורניים בלייזר - יעילות טיפול בפטריה בציפורניים ברגליים וידיים כאלטרנטיבה לתרופה האוראלית שעלולה לפגוע בכבד, אישור ה FDA האמריקאי לשימוש בלייזר
טיפול בפטרת ציפורניים במי חמצן דורש זהירות רבה , מכיוון שחומר זה עלול לגרום לתופעות לוואי לא נעימות ומסוכנות אם משתמשים בו בצורה בלתי הולמת.
טיפולים טבעיים בפטריה בציפורני הרגליים וידיים - פתרון טבעי לפטרייה בציפורניים: נטורופטיה, צמחי מרפא, תרופות סבתא ועוד...
רפואה סינית עשויה לסייע למראה הציפורניים ולגרום לריפוי פטרת בציפורן ולצמיחת ציפורן בריאה., ניתן למרוח שמן עץ תה מדולל, מעורב בשמן זית על הציפורניים החולות, או להשרות את הציפורניים במים חמים עם חומץ לכ -15 דקות.
שיטות ביתיות נפוצות לטיפול בזיהום פטרייתי בציפורניים כוללות טיפול ביתי באמצעות שמנים, מי חמצן וסודה לשתייה

טיפול טבעי בפטרת ציפורניים

פטרת ציפורניים נחשבת לבעיה לא נעימה איתה מתמודדים חלקים נרחבים מהציבור. תופעה זו נגרמת לרוב על ידי הלחות הלכודה במקום החשוך והחם (בגלל נעליים למשל), המהווה סביבת שגשוג מתאימה למגוון סוגי פטריות בציפורניים. במקרים אחרים פטרת הציפורניים עלולה להיגרם על ידי עובש, או שמרים. התסמינים כוללים נפיחות, הצהבה, עיבוי או התפוררות של הציפורן. בדרך כלל, תופעה זו לא כואבת, אלא אם כן הזיהום התפשט.

אם הפטרת אינה מטופלת כראוי, היא עלולה להוביל עד להפסד הציפורן באופן מלא. החדשות טובות היא שקיים טיפול טבעי בפטרת ציפורניים באמצעות מספר שיטות וגישות שונות.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

טיפולים טבעיים בפטרת ציפורניים

סוגי פטרת ציפורניים קיימים
סוגי פטרת קיימים
סודה לטיפול בפטרייה בציפורניים
דרכי טיפול בפטרת
טיפול בפטרת ציפורניים עם לייזר
פטרת ציפורניים בלייזר
פטרייה בציפורני רגליים
פטרת בציפורני הרגליים
פטריה בציפורני הידיים
פטרת בציפורני הידיים
פטרת ציפורניים טיפול טבעי
טיפול טבעי בפטרת

קיימים מגוון הוראות וטיפים לגבי פתרון טבעי לפטרייה בציפורניים, כמו למשל שימוש בחומץ תפוחים. חומץ תפוחים הוא מעטה חומצי ויכול לסייע במניעת התפשטותה של פטרת הציפורניים. אפשרות נוספת היא לשפשף פילינג נגד פטריות על ידי קמח ואורז גרוס גס בשילוב של מספר כפיות חומץ תפוחים. כמו כן, יש הממליצים על שמנים לטיפול בפטרת.  שמן עץ התה כבעל תכונות חיטוי, כנגד פטריות. שמן זה משמש גם לטיפול בסוגים אחרים של דלקות עור.

סודה לשתייה היא מצרך זמין ברוב המטבחים שיכולים לשמש אף הם בכדי לרפא את פטרת הציפורניים, ולמנוע ריחות רעים. פתרון טבעי לפטרייה בציפורניים נוסף הוא חומץ לבן, הנחשב לאחד המרכיבים הטובים ביותר לטיפול בפטרת ציפורניים, מכיוון שהוא נלחם בזיהום ומסייע להחזיר את ה- pH העורי. גם שמן אורגנו משמש לחיטוי, אנטי-בקטריאלי, נגד פרזיטים, אנטי-ויראלי, אנטי-פטרייתי ומשכך כאבים.

נטורופתיה לטיפול בפטרת ציפורניים

נטורופתיה לטיפול בפטרת ציפורניים יכולה גם היא לסייע אף במקרים חמורים יותר. יש לזכור, כי הציפורניים הן מתות, כך שמשמעות הדבר היא כי ייקח פרק זמן ארוך לציפורן החולה ובעלת הפטרייה להיחתך. בכדי לרפא את הציפורן, יש לגרום לה לצמוח באופן בריא יותר, באמצעות מוצרי נטורופתיה כמו חומץ המצליחים לשנות את סביבת הציפורן כך שתהיה פחות אטרקטיבית לצמיחת פטרייה.

כמו כן, יש לטפל בציפורן עם שמנים חיוניים טבעיים, שיחדרו למיטת הציפורן ויספקו תכונות אנטיביוטיות טבעיות. נטורופתיה לטיפול בפטרת ציפורניים משתמשת בעוד תרופות טבעיות נוספות המתבססות על הרפואה העממית. ההמלצה של הרפואה הנטורפתית בריפוי בעיה זו תכלול שינוי תזונתי בכדי לשנות את האיזון הכימי של מערכות הגוף, כך שהוא יימצא פחות ראוי לצמיחתה של הפטרייה.

טיפול בפטרת עם צמחי מרפא

טיפול בפטרת עם רפואה סינית עשוי להיות יעיל במקרים רבים, במיוחד כאשר רמת החומרה אינה קשה במיוחד. מאז ומתמיד, עשבי תיבול שימשו למטרות רפואיות, ויתרונם הגדול הוא בכך שהם עשויים למנוע את אותן תופעות לוואי המופיעות כתוצאה מנטילת תרופות. חלק מהתרופות הסיניות אשר עשויות להיות יעילות ביחס לפטרת הציפרניים הם: reticulate Citri, Atractylodis ,קוקוס, Cinnamomi, Alismatics, , שיזף, Glycyrrhiza ו Magonolia officinalis.

זיהומי פטרייה חוזרים ומתמשכים מצביעים על מערכת חיסונית חלשה, ולכן טיפול בפטרת עם צמחי מרפא עשוי לסייע, באמצעות ג'ינסנג, אכינצאה, ליקוריץ, פטריות שיטאקה, קלנדולה, קמומיל, אפונה, שן הארי, אצה, תימין, לבנדר, לימון, תלתן אדום ועוד. כמו כן, יש לנסות ללעוס שורש ג'ינסנג, ללגום תה קמומיל, לאכול כפית של תמיסת שוש, להוסיף זרדים של תימין לסלט, ולשתות לימונדה טרייה ממותקת עם צמח סטיביה.