לחצו להתקשרות:

הסרת פטרת עם רפואה סינית

פטרת ציפורניים הינה שכיחה בקרב אוכלוסייה גדולה, אולם לעתים קרובות אנשים לא מבינים את חומרת הבעיה, מכיוון שהם לא סובלים מכאבים. למעשה, האבחון החד משמעי יתבצע רק לאחר שתיראה הצהבה של הציפורן, התפוררות, שבירה או מראה זיהומי אחר. הפטרייה עלולה להיגרם על ידי רמת חומציות לא תקינה של העור, ירידה של מערכת החיסון, נעילת נעליים הדוקות או גרביים שמונעות נשימה. הפטרייה עלולה להיות גם כתוצאה מחוסר ייבוש של הרגליים לאחר רחצה, או הליכה ברגלים חשופות במקומות לחים וציבוריים.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

הסרת פטרת עם רפואה סינית

סוגי פטרת ציפורניים קיימים
סוגי פטרת קיימים
סודה לטיפול בפטרייה בציפורניים
דרכי טיפול בפטרת
טיפול בפטרת ציפורניים עם לייזר
פטרת ציפורניים בלייזר
פטרייה בציפורני רגליים
פטרת בציפורני הרגליים
פטריה בציפורני הידיים
פטרת בציפורני הידיים
פטרת ציפורניים טיפול טבעי
טיפול טבעי בפטרת

במקרים רבים, תרופות ביתיות ורפואה סינית עשויה לסייע למראה הציפורניים ולגרום לריפוי ולצמיחת ציפורן בריאה. למשל, אחת ההמלצות היא שכל יום במשך חודשים לפחות,  הרגליים יידרשו להיות טבולות בתמיסת ליסטרין (חומר חיטוי). כמו כן, ניתן למרוח שמן עץ תה מדולל, מעורב בשמן זית על הציפורניים החולות, או להשרות את הציפורניים במים חמים עם חומץ לכ -15 דקות.  ישנם מרפאים משלימים אשר ימליצו על שינוי תזונתי, כך שתידרש תוספת פרוביוטיקה כמו ביוגורט, המסייע לגוף לחסל את הפטרייה.

טיפול בפטרת ציפורניים עם רפואה סינית

טיפול טבעי בפטרת ציפורניים עם רפואה סינית עשוי להיות יעיל במקרים רבים, במיוחד כאשר רמת החומרה אינה קשה במיוחד. מאז ומתמיד, עשבי תיבול שימשו למטרות רפואיות, ויתרונם הגדול הוא בכך שהם עשויים למנוע את אותן תופעות לוואי המופיעות כתוצאה מנטילת תרופות. חלק מהתרופות הסיניות אשר עשויות להיות יעילות ביחס לפטרת הציפרניים הם: reticulate Citri, Atractylodis ,קוקוס, Cinnamomi, Alismatics, , שיזף, Glycyrrhiza ו Magonolia officinalis.

צמחי מרפא סיניים מכילים שילובים שונים לטיפול בזיהום הפטרייתי. באמצעות שילובים אלה, נרשמת יעילות רבה יותר בכלל הטיפול. לדוגמא: תרופת Fungo מכילה שילוב של atractylodis, dictammus, כַּף הַצפַרדֵעַ, Tribulus, kochia, scute, gympsum, viride, קליפות הדרים, capilaris, tokoro ו- cicade.  תרופות אלו עשויות גם לשפר את תפקוד מערכת החיסון בגוף, וכתוצאה מכך להוביל להתאוששות מהירה ממגוון מחלות באופן כללי, ומפטרת הציפורניים באופן ספציפי. טיפול בפטרת ציפורניים עם רפואה סינית הינה זולה יותר ויעילה יותר בהשוואה לכל טיפול אחר כנגד זיהום פטרייתי בציפורניים. עם זאת, כדאי לקחת בחשבון כי יש לגשת אל מומחים ברפואה סינית, בכדי לרקוח את התרופה שתהיה היעילה ביותר, וזו אשר תתאים באופן המדויק ביותר למטופל ולסיבת בואו.

טיפולים מערכתיים

הרפואה הסינית גורסת גם כי אנשים שנוטים לסבול מזיהומים פטרייתיים, צריכים להימנע ממזונות ומשקאות כמו טופו, מיצי פירות, ממתקים, פירות טרופיים, פירות ים, דגים שומניים כמו סלמון וסרדינים, ואלכוהול. כמו כן, מומלץ לשמור על העור יבש, ללבוש כותנה במקום חומרים סינטטיים אחרים, ולהשתמש באבקת גוף כגון אורז או קורנפלור אם המטופל הסובל נוטה להזעת יתר.