לחצו להתקשרות:
מאמרים קשורים
ניתן לטפל בפטרת ציפורניים בחומץ שיכול להיות יעיל בדרגות חומרה קלות יותר. לטיפול זה נדרשת סבלנות, אולם הוא לא מלווה בתופעות לוואי כלל, הוא זול וזמין בכל בית.
ללא טיפול, פטרת ציפורניים יכולה להמשיך להתפתח ללא הגבלת זמן, ולכן כדאי לנסות טיפול בפטריות בציפורניים בעזרת שמנים אתריים. יעילים במיוחד שמן עץ תה, שמן קוקוס ושמן אורגנו
טיפול בפטרת ציפורניים בלייזר - יעילות טיפול בפטריה בציפורניים ברגליים וידיים כאלטרנטיבה לתרופה האוראלית שעלולה לפגוע בכבד, אישור ה FDA האמריקאי לשימוש בלייזר
טיפול בפטרת ציפורניים במי חמצן דורש זהירות רבה , מכיוון שחומר זה עלול לגרום לתופעות לוואי לא נעימות ומסוכנות אם משתמשים בו בצורה בלתי הולמת.
רפואה סינית עשויה לסייע למראה הציפורניים ולגרום לריפוי פטרת בציפורן ולצמיחת ציפורן בריאה., ניתן למרוח שמן עץ תה מדולל, מעורב בשמן זית על הציפורניים החולות, או להשרות את הציפורניים במים חמים עם חומץ לכ -15 דקות.
אבחון של פטרת ציפורניים - תרבית הפטריות, דירוג חומרה, טכניקות אבחון מתאימות וההתבטאות הקלינית של הציפורן להיסטוריה רפואית של מטופל לבידול הפטרייה

הסרת פטרייה באמצעות תרופות סבתא

טיפול בפטרת ציפורניים באמצעות תרופות סבתא הינו שיטת טיפול יעילה ומקובלת במקרים רבים. תרופות וצמחים מתחום הנטורפתיה שייכים גם הם לתחום זה, ומומלצים על ידי רבים מהמטופלים. אחת מההמלצות השכיחות ביותר היא טיפול באמצעות שמן עץ התה, כתמיסת חיטוי טבעי. תמיסה זו נמכרת בחנויות מזון בריאות, באופן מיוחד לפטרת ציפורניים.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

תרופות סבתא להעלמת פטרייה

סוגי פטרת ציפורניים קיימים
סוגי פטרת קיימים
סודה לטיפול בפטרייה בציפורניים
דרכי טיפול בפטרת
טיפול בפטרת ציפורניים עם לייזר
פטרת ציפורניים בלייזר
פטרייה בציפורני רגליים
פטרת בציפורני הרגליים
פטריה בציפורני הידיים
פטרת בציפורני הידיים
פטרת ציפורניים טיפול טבעי
טיפול טבעי בפטרת

תרופות סבתא אינן מספקות תוצאות מהירה, ודורשות מאידך זמן טיפול ממשוך. ההנחה היא כי הציפורן החדשה והבריאה צריכה לגדול בכדי שהפטרייה תיעלם, כך שעד צמיחת הציפורן אשר הינה איטית באופן טבעי, לא ייראו תוצאות. תרופות חלופיות עשויות להיות תמצית זרעי אשכוליות המשמשת באופן דומה לשמן עץ התה. הטיפול הינו פעמיים ביום במשך חודשיים לפחות. כמו כן, אכילת 1-2 שיני שום גולמי מידי יום יכול להיות גם מועיל לאורך זמן מכיוון שלשום יש תכונות אנטי פטרייתיות משמעותיות.

תרופות סבתא בהשוואה לתרופות תעשייתיות

תרופות אנטי-פטרייתיות הניתנות באופן אוראלי לטיפול בפטרת ציפורניים, הן יעילות אולם בדרך כלל הן יהיו יקרות ולא תמיד בטוחות. למרות שמקרי רעילות הם נדירים, תרופות אלו מלוות בתופעות לוואי שונות, כמו נזק פוטנציאלי לכבד. ולכן, ההמלצה היא כי רק במקרים כואבים, כדאי לבקש מהרופא להסיר את הציפורניים הנגועות, כך שתרופות אנטי-פטרייתיות מקומיות יוכלו להימרח באופן ישיר על הציפורן. במקרים עיקשים יותר, ניתן להסיר באופן קבוע את הציפורן הנגועה.

תרופות אלו, למרות יעילותן, פעמים רבות, לא מצליחות לבצע את עבודתן. בנוסף לכך, למרות הטיפול האגרסיבי, הפטרת עלולה לחזור ולכן, אנשים רבים מעדיפים להימנע מטיפולים אלה ולנסות שיטות טיפול בפטרת ציפורניים באמצעות תרופות סבתא. גם חומץ, למשל, עושה שימוש מסורתי בכדי למנוע ולהעלים את פטרת הציפורניים. טיפול זה נעשה כ 15-20 דקות מספר פעמים ביום.

אמצעי זהירות

כל טיפול בפטרת ציפורניים באמצעות תרופות סבתא שלא ייבחר, יש לנקוט באמצעי זהירות נוספים בכדי למנוע הישנות של הזיהום הפטרייתי. יש לשמור על הרגליים נקיות ויבשות ככל האפשר, לנעול סנדלים עמידים למים בברכות שחייה או באזורים ציבוריים רטובים אחרים, להחליף גרביים באופן יומיומי, לגזור ציפורניים בקו ישר ולשמור אותם קצרים יותר מקצות האצבעות, להימנע מגרביים הדוקים, שמשמרים לחות.

כמו כן, יש להיזהר מהידבקות בפטרת הציפורניים, במיוחד כאשר המצב החיסוני הינו לקוי או כאשר ידועה סוכרת וישנן חששות למצב הרגליים. לפעמים זיהום נפטרת מתחיל כבעיה קוסמטית, אך עלול במהירות להפוך לבעיה רצינית יותר שמובילה לזיהומים פטרייתיים מסובכים משולבים בזיהום חיידקי, קילוף העור, כאבים, נוירופתיה, עד כדי איבוד הציפורן באופן מלא.