לחצו להתקשרות:

הסרת פטרת ציפורניים בלייזר

העלמת פטרייה בציפורן בלייזר עשויה להיות בעל סיכוי ושיעורי הצלחה של עד 90% על פי מחקרים רפואיים שונים. בדרך כלל רוב התרופות והמרשמים הם בעלי סיכויי ריפוי של 50%. השוני בין הטיפולים נובע מכך שעל ידי חימום בקרן לייזר ישנו סיכוי להעלמת והשמדת החומר הגנטי הגורם לזיהומי פטרת הציפורניים לצמיטות על מנת לא לגרום לתופעה של פטרת ציפורניים חוזרת. טיפול בלייזר הוא הליך בטוח ופשוט, כך שהטיפול אורך כעשרים עד שלושים דקות, ללא כאבים או תופעות לוואי ארוכות טווח.

עם זאת, מכיוון שנעשה מאמץ להבריא ולטפל בכל הציפורניים הנגועות, סביר להניח כי יוצעו מספר טיפולים הפרושים לאורך זמן של כחודשיים. בנוסף, המטפל עשוי להמליץ ולהציע על מספר ג'לים רפואיים. ראו גם: טיפול בפטרת ציפורניים עם לייזר

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

הסרת פטרייה בלייזר

סוגי פטרת ציפורניים קיימים
סוגי פטרת קיימים
סודה לטיפול בפטרייה בציפורניים
דרכי טיפול בפטרת
טיפול בפטרת ציפורניים עם לייזר
פטרת ציפורניים בלייזר
פטרייה בציפורני רגליים
פטרת בציפורני הרגליים
פטריה בציפורני הידיים
פטרת בציפורני הידיים
פטרת ציפורניים טיפול טבעי
טיפול טבעי בפטרת

כדאי לקחת בחשבון ולשים לב כי ייקחו מספר חודשים עד אשר אפשר יהיה לראות את תוצאות הטיפול בלייזר .כמו כן, הציפורן הבריאה עשויה לצמוח רק לאחר כ 18 חודשים מיום הטיפול.

טכנולוגיית הטיפול בלייזר

הסרת פטרת ציפורניים בלייזר היא אחת מהטכנולוגיות הזמינות הטובות ביותר. באמצעות הבחירה בטכנולוגיית לייזר ספציפית, אפשר להתחמק מהשימוש בתרופות מרשם והרדמה, אשר גורמות לתופעות לוואי רבות, ולכן הטיפול בלייזר עשוי להיות אחת השיטות הבטוחות ביותר. קרני הלייזר עשויים למחוק פתוגנים שיוצרים את פטריית הציפורן ביעילות ובמהירות. כל סוג של פטרת ציפורניים המשגשגת מתחת לציפורן מתבטלת ונעלמת ברגע שהלייזר מעלה את הטמפרטורה בתוך מיטת הציפורן.

טיפולי לייזר הינם גמישים מספיק בכדי להצליח בתהליך העלמת פטרת ציפורניים בלייזר בכל דרגות החומרה הקיימות. הטיפולים מתנהלים בזמן קצר מאוד, וברוב המקרים בפחות מעשרים דקות, בהתאם לחומרת הבעיה ובמגוון המקומות הנגועים הקיימים. אפשר לחזור לפעילות היומיומית השגרתית מיד לאחר הטיפולים, כך שאין צורך בזמן התאוששות.

הטיפול, כאמור אינו מלווה בכאב, אולם עלול לגרום לאי נוחות מסוימת, אשר לא מחייבת נטילה של משככי כאבים. החיסרון היחיד שיכול להיות נלווה לטיפולי לייזר הוא עלותם, ועצם העובדה כי הם אינם מוכרים על ידי חברות הביטוח השונות או קופות החולים.

על מה צריך להקפיד בטיפולי לייזר?

ישנה חשיבות משמעותית למכשיר הלייזר בו נעשה הטיפול. בכדי שהתוצאה הסופית תהיה הסרת פטרת ציפורניים בלייזר, יש לבדוק היטב את מומחיותם של המטפלים, ניסיונם בסוג הפטרייה הספציפי, ובחומרות בעיה משתנות. כדאי ואף רצוי לבקש לראות את מכשיר הטיפול, ואת האישורים אשר ניתנו לו (על ידי ה FDA האמריקאי או ה- CE Mark האירופאי). כמו כן, כדאי להתייעץ עם חברים ומכרים בכדי לקבל חוות דעת והמלצות על מקום הטיפול ומקצוענותם של המטפלים.